 |
playok-back-up.MyForum.ro Fa-ti si tu propriul forum, pe www.myforum.ro!
|
| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
gaziela Junior

Data inscrierii: 03/Mar/2010 Mesaje: 6
|
Trimis: 03/03/2010 10:35 Titlul subiectului: CLASAMENT |
|
|
CLASAMENT DUPA PRIMA ETAPA
echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.....liniav.....pct.
1.KURNIK STARS....1........1.......0.......0.....4-0.....30-12......3
2.SOIMII...............1........1.......0.......0.....3-1.....26-18......3
3.DRACONES..........1........1.......0.......0.....3-1.....25-19......3
4.GALACTICII.........1........0.......0.......1.....1-3....19-25.......0
5.RENEGADES.........1........0.......0.......1.....1-3.....18-26......0
6.OLIMPICII...........1........0.......0.......1.....0-4.....12-30......0
CLASAMENT DUPA A DOUA ETAPA
echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.....liniav.....pct.
1.KURNIK STARS....2........1.......1.......0.....6-2.....52-36......4
2.DRACONES..........2........1.......1.......0.....5-3.....48-42......4
3.GALACTICII.........2........1.......0.......1.....4-4....45-41.......3
4.SOIMII................2........1.......0.......1.....4-4.....42-44......3
5.RENEGADES.........2........0.......1.......1.....3-5.....42-48......1
6.OLIMPICII...........2........0.......1.......1.....2-6.....36-53......1
CLASAMENT DUPA A TREIA ETAPA
echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.....liniav.....pct.
1.DRACONES..........3........2.......1.......0.....8-4.....75-60......7
2.KURNIK STARS....3........1.......1.......1.....7-5.....70-63......4
3.GALACTICII.........3........1.......1.......1.....6-6....66-66.......4
4.SOIMII................3.......1.......1.......1.....6-6.....60-66......4
5.RENEGADES.........3........0.......2.......1.....5-7.....67-69......2
6.OLIMPICII...........3........0.......2.......1.....4-8.....58-71......2
CLASAMENT DUPA A PATRA ETAPA
Echipa...................Meciuri...Vict...Egal...Infr...Pctav.....Liniav.....Pct.
1.DRACONES..........4...........2.......2........0......10-6.......98-80......8
2.GALACTICII........4............2.......1........1.......9-7........91-90......7
3.SOIMII...............4...........1.......3........1........8-8.......80-89......5
4.KURNIK STARS....4...........1.......1........2........8-8.......94-88......4
5.RENEGADES.........4...........0.......3........1........7-9.......90-90......3
6.OLIMPICII...........4...........0.......3........1.......6-10......79-74......3
CLASAMENT DUPA A CINCEA ETAPA
echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.....liniav.....pct.
1.DRACONES..........5........2.......3.......0....12-8.....121-104......9
2.GALACTICII........5........2.......2.......1.....11-9....113-116......8
3.SOIMII...............5........2.......2.......1....11-9.....105-108......8
4.RENEGADES........5........0.......4.......1.....9-11....114-113......4
5.KURNIK STARS....5........1.......1......3.....9-11.....113-113......4
6.OLIMPICII..........5........0.......4.......1.....8-12....105-98........4
CLASAMENT DUPA A SASEA ETAPA
echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.......liniav.......pct.
1.GALACTICII........6........3.......2.......1.....14-10....141-131......11
2.DRACONES..........6........2.......3.......1....13-11.....136-132......9
3.SOIMII...............6........2.......3.......1....13-11.....122-127......9
4.OLIMPICII..........6........1.......4.......1.....12-12....134-112......7
5.RENEGADES........6........0.......5.......1.....11-13....133-130......5
6.KURNIK STARS....6........1.......1......4.......9-15....127-142......4
CLASAMENT DUPA A SAPTEA ETAPA
echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.......liniav.......pct.
1.GALACTICII........7........3.......3.......1.....16-12....162-151......12
2.DRACONES..........7........2.......4.......1....15-13.....159-152......10
3.SOIMII...............7........2.......4.......1....15-13.....142-148......10
4.OLIMPICII..........7........1.......5.......1.....14-14....157-132......8
5.RENEGADES........7........0.......6.......1.....13-15....156-150......6
6.KURNIK STARS....7........1.......2......4......11-17....147-165......5
CLASAMENT DUPA A OPTA ETAPA
echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.......liniav.......pct.
1.GALACTICII........8........3.......3.......2.....17-15....178-178......12
2.OLIMPICII..........8........2.......5.......1.....18-14....186-150......11
3.DRACONES..........8........2.......5.......1....17-15.....180-173......11
4.SOIMII...............8........2.......4.......2....15-17.....160-177......10
5.RENEGADES........8........1.......6.......1.....16-16....183-166......9
6.KURNIK STARS....8........1.......3......4......13-19....168-186......6
CLASAMENT DUPA A NOUA ETAPA
echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.......liniav.......pct.
1.SOIMII...............9........3.......4.......2....18-18.....187-200......13
2.OLIMPICII..........9........2.......6.......1.....20-16....210-170......12
3.GALACTICII........9........3.......3.......3.....18-18....191-205......12
4.DRACONES..........9........2.......5.......2....18-18.....203-200......11
5.RENEGADES........9........1.......7.......1.....18-18....206-190......10
6.KURNIK STARS....9........2.......3......4......16-20....195-199......9 |
|
| Sus |
|
 |
|
|
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro
|