Pagina de start a forumului playok-back-up.MyForum.ro playok-back-up.MyForum.ro
Fa-ti si tu propriul forum, pe www.myforum.ro!
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

CLASAMENT

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului playok-back-up.MyForum.ro -> Clasament
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
gaziela
Junior
Junior


Data inscrierii: 03/Mar/2010
Mesaje: 6

MesajTrimis: 03/03/2010 10:35    Titlul subiectului: CLASAMENT Raspunde cu citat (quote)

CLASAMENT DUPA PRIMA ETAPA


echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.....liniav.....pct.

1.KURNIK STARS....1........1.......0.......0.....4-0.....30-12......3
2.SOIMII...............1........1.......0.......0.....3-1.....26-18......3
3.DRACONES..........1........1.......0.......0.....3-1.....25-19......3
4.GALACTICII.........1........0.......0.......1.....1-3....19-25.......0
5.RENEGADES.........1........0.......0.......1.....1-3.....18-26......0
6.OLIMPICII...........1........0.......0.......1.....0-4.....12-30......0


CLASAMENT DUPA A DOUA ETAPA


echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.....liniav.....pct.

1.KURNIK STARS....2........1.......1.......0.....6-2.....52-36......4
2.DRACONES..........2........1.......1.......0.....5-3.....48-42......4
3.GALACTICII.........2........1.......0.......1.....4-4....45-41.......3
4.SOIMII................2........1.......0.......1.....4-4.....42-44......3
5.RENEGADES.........2........0.......1.......1.....3-5.....42-48......1
6.OLIMPICII...........2........0.......1.......1.....2-6.....36-53......1


CLASAMENT DUPA A TREIA ETAPA


echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.....liniav.....pct.

1.DRACONES..........3........2.......1.......0.....8-4.....75-60......7
2.KURNIK STARS....3........1.......1.......1.....7-5.....70-63......4
3.GALACTICII.........3........1.......1.......1.....6-6....66-66.......4
4.SOIMII................3.......1.......1.......1.....6-6.....60-66......4
5.RENEGADES.........3........0.......2.......1.....5-7.....67-69......2
6.OLIMPICII...........3........0.......2.......1.....4-8.....58-71......2


CLASAMENT DUPA A PATRA ETAPA

Echipa...................Meciuri...Vict...Egal...Infr...Pctav.....Liniav.....Pct.

1.DRACONES..........4...........2.......2........0......10-6.......98-80......8
2.GALACTICII........4............2.......1........1.......9-7........91-90......7
3.SOIMII...............4...........1.......3........1........8-8.......80-89......5
4.KURNIK STARS....4...........1.......1........2........8-8.......94-88......4
5.RENEGADES.........4...........0.......3........1........7-9.......90-90......3
6.OLIMPICII...........4...........0.......3........1.......6-10......79-74......3




CLASAMENT DUPA A CINCEA ETAPA



echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.....liniav.....pct.

1.DRACONES..........5........2.......3.......0....12-8.....121-104......9
2.GALACTICII........5........2.......2.......1.....11-9....113-116......8
3.SOIMII...............5........2.......2.......1....11-9.....105-108......8
4.RENEGADES........5........0.......4.......1.....9-11....114-113......4
5.KURNIK STARS....5........1.......1......3.....9-11.....113-113......4
6.OLIMPICII..........5........0.......4.......1.....8-12....105-98........4


CLASAMENT DUPA A SASEA ETAPA


echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.......liniav.......pct.

1.GALACTICII........6........3.......2.......1.....14-10....141-131......11
2.DRACONES..........6........2.......3.......1....13-11.....136-132......9
3.SOIMII...............6........2.......3.......1....13-11.....122-127......9
4.OLIMPICII..........6........1.......4.......1.....12-12....134-112......7
5.RENEGADES........6........0.......5.......1.....11-13....133-130......5
6.KURNIK STARS....6........1.......1......4.......9-15....127-142......4



CLASAMENT DUPA A SAPTEA ETAPA


echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.......liniav.......pct.

1.GALACTICII........7........3.......3.......1.....16-12....162-151......12
2.DRACONES..........7........2.......4.......1....15-13.....159-152......10
3.SOIMII...............7........2.......4.......1....15-13.....142-148......10
4.OLIMPICII..........7........1.......5.......1.....14-14....157-132......8
5.RENEGADES........7........0.......6.......1.....13-15....156-150......6
6.KURNIK STARS....7........1.......2......4......11-17....147-165......5



CLASAMENT DUPA A OPTA ETAPA


echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.......liniav.......pct.

1.GALACTICII........8........3.......3.......2.....17-15....178-178......12
2.OLIMPICII..........8........2.......5.......1.....18-14....186-150......11
3.DRACONES..........8........2.......5.......1....17-15.....180-173......11
4.SOIMII...............8........2.......4.......2....15-17.....160-177......10
5.RENEGADES........8........1.......6.......1.....16-16....183-166......9
6.KURNIK STARS....8........1.......3......4......13-19....168-186......6


CLASAMENT DUPA A NOUA ETAPA


echipa............meciuri...vict...egal...infr...pctav.......liniav.......pct.

1.SOIMII...............9........3.......4.......2....18-18.....187-200......13
2.OLIMPICII..........9........2.......6.......1.....20-16....210-170......12
3.GALACTICII........9........3.......3.......3.....18-18....191-205......12
4.DRACONES..........9........2.......5.......2....18-18.....203-200......11
5.RENEGADES........9........1.......7.......1.....18-18....206-190......10
6.KURNIK STARS....9........2.......3......4......16-20....195-199......9
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului playok-back-up.MyForum.ro -> Clasament Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro